Eryıl TTM-02E Kompresörlü Petek Temizleme Makinası
Eryıl TTM-02E Kompresörlü Petek Temizleme Makinası
Eryıl TTM-02E Kompresörlü Petek Temizleme Makinası

Eryıl TTM-02E Kompresörlü Petek Temizleme Makinası (TTM-02E)

0,00
Marka : ERYIL
İndirim Oranı : %12 İndirim
KDV Dahil : ₺35.749,20
İndirimli : ₺26.216,08  + KDV
KDV Dahil : ₺31.459,30

Kullanım Alanları:

 

Kompresörlü Petek Temizleme Makinası ile suyun devir daim yaptığı her türlü hatların temizliği yapılır. Sirkülasyon pompalı temizlik makinaları Özellikle yerden ısıtma sistemlerinde etkilidir.

 

Teknik Özellikler:

Güç Kaynağı: 230V-50/60 Hz.

Ekran: Elektronik kart sistemi.

Motor Gücü: 800 Watt

Debi:50 lt/dk           Vuruş Basıncı: Max. 5 Bar.

Bağlantı Hortumu: 2,5 mt uzunluğunda  3/4'' dişli bağlantı rekorlu.

Max Kompresör Basıncı: 8 Bar  Boyutlar: 17x49x54,5 Ağırlık : 25,5

Açıklama:

 

Eryıl Kompresörlü petek&radyatör temizleme makinası çift yönlü kontrol sistemine sahiptir. Temizlik sırasında Çift Yön Kontrol Anahtarıını çevirerek suyun ters akışını ve tesisatta boru hatlarına yapışmış olan pisliklerin kopmasını sağlamış olursunuz. Petek Temizleme Makinamızın 3 farklı modu bulunmaktadır;

Darbeli Mod: Makinayı darbeli moda aldığınızda tesisattan gelen su debisine göre zamanını ayarlayarak basınçlı vuruşlar yapar.

Sürekli Mod :Sürekli mod seçildiğinde kompresör içindeki hava ile orantılı bir şekilde, temizlik yapılan hat içinde sürekli olarak basınç oluşturur.       

Dezenfekte Modu: Kompresörlü makina ile yapılan temizlik işlemlerinde ilaç kullanılması gerekmez, fakat temizlik yapılan herhangi bir hat içine ilaç veya herhangi bir sıvı dahil etmek isteyen kullanıcalarımız makinanın dezenfekte moduna alarak işlemlerini gerçekleştirebilirler. ( Dezenfekte modu için makinanın yanında verilen filtrenin makinaya takılması gerekir.)

24 ay garanti kapsında olup yedek parça ve güçlü servis ağına sahiptir.

Son teknolojik sistemle donatılmış, portatif taşınabilir darbeye dayanıklı ergonomik tasarımı ile kullanıcısından tam not almıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR